Lesrooster Meer Dance & Events 2022-2023

Onderstaand rooster geldt vanaf maandag 29 augustus 2022 en is nog niet helemaal defintief. Er kunnen dus nog aanpassingen in lestijden komen. Voor de zomervakantie is het nieuwe lesrooster in elk geval compleet.

Dag Les Leeftijd Bijzonderheden
 
Maandag ZAAL 1
09:00 - 10:00  Zumba Toning 16+  
15:15 - 16:00 Streetdance  8-10  
16:00 - 16:45 Streetdance  11-13  
16:45 - 18:15 Attitude teamtraining < 16  
18:15 - 19:00 Zumba Special 16+  
19:00 - 20:00 Pilates 16+  
20:00 - 21:00 Zumba  16+  
  ZAAL 2
08:30 - 9:15 Shape & Tone 16+  
16:30 - 17:45 Little Rascals < 8  
       
Dinsdag ZAAL 1
09:00 - 10:00 Shape & Dance 16+  
15:30 - 16:15 Hip Hop 7-10  
16:15 - 17:00 Moderne dans 7-10  
17:00 - 17:45 Hip Hop 11-13  
18:00 - 19:00 Commercial Dance 14+  
19:00 - 20:00 Hip Hop  17+  
20:00 - 21:00 Piloxing 16+
  ZAAL 2
15:30 - 16:15 Kinderen voor Kinderen 5+  
16:15 - 17:00 Moderne Dans 10-13  
17:00 - 18:30 Infinity teamtraining <  
18:30 - 19:15  Hip Hop Boys 6-10  
19:15 - 20:15  Hip Hop 14+  
20:15 - 21:00 Shape & Tone 16+  
 
Woensdag ZAAL 1
09:00 - 10:00 Zumba 16+  
10:00 - 10:45 Shape en Tone 16+  
14:30 - 15:15 Danceballet 3-5  
15:15 - 16:00 Streetdance 4-6  
16:00 - 16:45 Streetdance 6-8  
16:45 - 17:30 Showdance  niv 1  
17:30 - 18:15 Showdance niv 3  
18:15 - 19:00 Showdance  niv 4  
19:00 - 20:00 Showdance niv 5  
20:00 - 21:00 Zumba Toning 16+  
  ZAAL 2
17:30 - 18:15 Showdance niv 2  
18:15 - 19:00 Streetdance Special 16+  
 
Donderdag ZAAL 1
15:30 - 16:45 Rockin' Dolls teamtraining    
16:30 - 17:45 SMASH! teamtraining < 10  
17:45 - 19:15 Dance Force teamtraining    
19:15 - 20:15 Supercrew teamtraining    
20:15 - 21:45 Synergy teamtraining    
  ZAAL 2
15:00 - 15:45 Streetdance 8-10
15:45 - 16:30 Streetdance 11-13
16:30 - 17:15 Streetdance 14+
19:15 - 20:15 Shape, Stretch & Relax 16+
20:15 - 21:00 Piloxing KO 16+
   
Vrijdag ZAAL 1
09:00 - 10:00 Zumba Shape 16+  
10:00 - 11:00 Pilates 16+  
14:45 - 15:30 Streetdance  4-6  
15:30 - 16:15 Streetdance 6-8  
16:15 - 17:00 Streetdance 9-11  
17:00 - 18:30 Fearless teamtraining    
18:30 - 19:15 Moderne Dans selectietraining 13+  
19:15 - 19:45 Horton training    
19:45 - 20:30  Moderne dans 14+  
  ZAAL 2
10:30 - 11:15 Pamperdance 2-4  
14:45 - 15:30 Kiddies Dance 3-5  
15:30 - 16:15 Ballet 6+  
16:15 - 17:00 Zumba Special 6-16  
17:00 - 18:15 Get Ready! teamtraining    
       
Zaterdag ZAAL 1
09:00 - 09:45 Kinderen voor Kinderen dansles 5+  
09:45 - 10:30 Streetdance 6-8  
10:30 - 11:45 The Rebelzz teamtraining    
11:45 - 12:30  Streetdance 10-12  
       
  ZAAL 2
09:00 - 09:45 Shape & Tone 16+  
09:45 - 10:30 Pré-selectie training    
10:30 - 11:15 Pamperdance  2-4  
11:15 - 12:00 Streetdance  8-10  
12:00 - 14:00 Musical productiegroep    
 
Zondag ZAAL 1
10:00 - 11:00 Piloxing 16+  

lessen gaan door bij minimaal 5 deelnemers

** deze lessen vallen buiten de reguliere abonnementen en hebben een ander tarief.

Hot news
WK UDO BLACKPOOL 11-14 augustus 2022
Agenda

17 juli Zomerrooster Ladiezzz

11 augustus WK UDO Blackpool

29 augustus start nieuw seizoen

10 september auditie musicalproductie

13 mei voorstelling musicalproductie

3/4 juni eindvoorstellingen Meer Dance & Events