Lesrooster 2022-2023

Onderstaand rooster geldt vanaf maandag 29 augustus 2022.

Dag Les Leeftijd
Maandag ZAAL 1
09:00 – 10:00 Zumba Toning 16+
15:15 – 16:00 Streetdance 6-9
16:00 – 16:45 Streetdance 10-13
16:45 – 18:15 Attitude teamtraining < 16
18:15 – 19:00 Zumba Special 16+
19:00 – 20:00 Pilates 16+
20:00 – 21:00 Zumba 16+
ZAAL 2
16:30 – 17:45 Little Rascals < 8
Dinsdag ZAAL 1
09:00 – 10:00 Shape & Dance 16+
15:30 – 16:15 Hip Hop 7-10
16:15 – 17:00 Moderne dans 7-10
17:00 – 17:45 Hip Hop 11-13
18:00 – 19:00 Commercial Dance 14+
19:00 – 20:00 Hip Hop 17+
20:00 – 21:00 Piloxing 16+
ZAAL 2
15:30 – 16:15 Kinderen voor Kinderen 5+
16:15 – 17:00 Moderne Dans 10-13
17:00 – 18:30 Infinity teamtraining
18:30 – 19:15 Hip Hop Boys 6-10
19:15 – 20:15 Hip Hop 14+
20:15 – 21:00 Shape & Tone 16+
Woensdag ZAAL 1
09:00 – 10:00 Zumba 16+
10:00 – 10:45 Shape en Tone 16+
14:30 – 15:15 Danceballet 3-5
15:15 – 16:00 Streetdance 4-6
16:00 – 16:45 Streetdance 6-8
16:45 – 17:30 Showdance  niv 1
17:30 – 18:15 Showdance niv 3
18:15 – 19:00 Showdance niv 4
19:00 – 20:00 Showdance niv 5
20:00 – 21:00 Zumba Toning 16+
ZAAL 2
15:15 – 16:00 Kinderen voor Kinderen 5+
16:00 – 16:45 Streetdance 6-8
17:30 – 18:15 Showdance niv 2
18:15 – 19:00 Streetdance Special 16+
Donderdag ZAAL 1
15:30 – 16:45 Rockin’ Dolls teamtraining
16:30 – 17:45 SMASH! teamtraining < 10
17:45 – 19:15 Dance Force teamtraining
19:15 – 20:15 Supercrew teamtraining
20:15 – 21:45 Synergy teamtraining
ZAAL 2
15:00 – 15:45 Streetdance 8-10
15:45 – 16:30 Streetdance 11-13
16:30 – 17:15 Streetdance 14+
19:15 – 20:15 Pilates 16+
20:15 – 21:00 Piloxing Bootcamp 16+
Vrijdag ZAAL 1
09:00 – 10:00 Zumba Shape 16+
10:00 – 11:00 Pilates 16+
14:45 – 15:30 Streetdance 4-6
15:30 – 16:15 Streetdance 6-8
16:15 – 17:00 Streetdance 9-11
17:00 – 18:30 Fearless teamtraining
18:30 – 19:15 Moderne Dans selectietraining 13+
19:15 – 19:45 Horton training
19:45 – 20:30 Moderne dans 14+
ZAAL 2
10:30 – 11:15 Pamperdance 2-4
14:45 – 15:30 Kiddies Dance 3-5
15:30 – 16:15 Tik Tok Les 6+
16:15 – 17:00 Zumba Special 6-16
17:00 – 18:15 Get Ready! teamtraining
Zaterdag ZAAL 1
09:00 – 09:45 Kinderen voor Kinderen dansles 5+
09:45 – 10:30 Streetdance 6-8
10:30 – 11:45 The Rebelzz teamtraining
11:45 – 12:30 Streetdance 10-12
ZAAL 2
09:00 – 09:45 Shape & Tone 16+
09:45 – 10:30 Pré-selectie training
10:30 – 11:15 Pamperdance 2-4
11:15 – 12:00 Streetdance 8-10
12:00 – 14:00 Musical productiegroep
Zondag ZAAL 1
10:00 – 11:00 Piloxing 16+

lessen gaan door bij minimaal 5 deelnemers

** deze lessen vallen buiten de reguliere abonnementen en hebben een ander tarief.